Koło Naukowe Studentów Politologii

Forum


#1 2009-03-20 17:54:17

Fumek

shinigami

5630162
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 68
Punktów :   

wymiana studentów/ i NIE studentów też ;)

mam pomysł na zrobienie wymiany o tematyce społeczno-politycznej (jeszcze nie wiem jakiej dokładnie ) w przyszłym roku. jeśli robilibyśmy wymianę dwustronną to tylko pomiędzy Nami (Polska) a jakimś drugim krajem, a jeśli wielostronną to pomiędzy Nami a grupami z 4-5 krajów (z jednego kraju grupa od 4/5 do 7 osób). tylko pytanie czy ktoś byłby chętny do robienia czegoś takiego??? przydałoby się kilka osób, które utworzyłyby grupę goszczącą a całość byłaby pod patronatem KNSP :> więcej na ten temat pod tym linkiem:

http://www.mlodziez.org.pl/index.php/ida/736/

akcja 1.1.... no chyba że ktoś chciałby zaryzykować i robić 1.2 albo 1.3

ja osobiście bawiłem się w akcję 1.1 i widzę spore szanse na udane zrealizowanie takiego przedsięwzięcia.
trzeba trochę się narobić bo i znaleźć część pieniędzy, i sam wniosek nie jest prosty, a i wiele innych niebezpieczeństw po drodze jest, ale warto... miejscem nie musiałaby być Bydgoszcz - kombinowałem zrobić wymianę w te wakacje w Gdańsku i wszystko było na jak najlepszej drodze ale grupa mi się rozpadła z wielu powodów tematem miała być reklama społeczna ale ten projekt to już przeszłość a szkoda...

jakieś pytania? - pisać pisać pytać ciekawi mnie Wasza opinia na ten temat


[......===]

Offline

 

#2 2009-03-25 22:52:07

Beata

Nowy użytkownik

Skąd: Żuromin
Zarejestrowany: 2009-01-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: wymiana studentów/ i NIE studentów też ;)

jestem za chętnie pomogę; musimy wymyślić  odpowiedni temat i można działać

Offline

 

#3 2009-03-25 23:19:37

Fumek

shinigami

5630162
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 68
Punktów :   

Re: wymiana studentów/ i NIE studentów też ;)

możemy się pobawić w popularną demokrację obywatelską albo ciągnąć dalej pomysł Internet - Polityka ???

p.s. tak Beata to polega na napisaniu projektu zaproszeniu ludzi i czekaniu na pozytywną bądź negatywną decyzję w sprawie otrzymania funduszy część z nich trzeba samemu zorganizować.


[......===]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspeedway manager