Koło Naukowe Studentów Politologii

Forum


#16 2009-03-14 03:32:00

Sawilos

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 10
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Primo: Akurat z Hostelem nie powinno być AŻ takich problemów jak na moje...w nich zwykle łatwo jest nawet niedługi okres przed znaleźć miejsce, to raczej charakterystyczne dla tego typu noclegów:)

Secundo: List trochę nie ogarnia, zarówno w formie merytorycznej jak i tekstowej...wydaje mi się, że ułożymy go na spokojnie 18.03

Tertio: Kwestie pieniężne również mają znaczenie, przynajmniej dla większości ludzi, dlatego też o nich również trzeba podyskutować na żywo, w możliwie jak największym gronie(oczywiście osób zainteresowanych)
BTW: Sam bilet z Bdg do Lublina to koszt +/- 55zł.


"The Hellfire Club." It feels like a bad joke. And like everything else in hell, it is deadly serious.

Offline

 

#17 2009-03-14 17:45:35

PawelW

Moderator

4808908
Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Tak co do listu to nasze koło nazywa się KOŁO NAUKOWE STUDENTÓW POLITOLOGII
a co do hostelu/ schroniska chyba jestem za głupi, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego- albo ceny z kosmosu albo nieaktualne telefony

Offline

 

#18 2009-03-15 20:41:36

KroPPka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Jamaja napisał:

Oj dobra, no...;p na szybko pisane bo mi net ucieka co moment:) aczkolwiek uwaga przyjęta i jak będę wysyłać to zweryfikuję wszystkie orty:) a treść może być czy coś jeszcze dodać??

A tak w ogóle to może szanowna koleżanka/ kolega się przedstawi, bo zielonego pojęcia nie mam-jak i chyba kilka innych osób tutaj zgromadzonych- kim jesteś ??? i czy w kole jest jakiś AREK??

Przyznaję z góry, że też na wycieczkę koła nie pojadę

Offline

 

#19 2009-03-17 10:24:38

Kurczę

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

PawelW napisał:

jestem za głupi,

Offline

 

#20 2009-03-17 20:49:52

Jamaja

Nowy użytkownik

4995304
Skąd: Nakło nad Notecią/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 7
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

KroPPka napisał:

Jamaja napisał:

Oj dobra, no...;p na szybko pisane bo mi net ucieka co moment:) aczkolwiek uwaga przyjęta i jak będę wysyłać to zweryfikuję wszystkie orty:) a treść może być czy coś jeszcze dodać??

A tak w ogóle to może szanowna koleżanka/ kolega się przedstawi, bo zielonego pojęcia nie mam-jak i chyba kilka innych osób tutaj zgromadzonych- kim jesteś ??? i czy w kole jest jakiś AREK??

Przyznaję z góry, że też na wycieczkę koła nie pojadę

Oczywiście, że się przedstawię. Przepraszam, że wcześniej tego nie zrobiłam, ale nie często tu bywam z racji faktu, że internet tu, w Bydgoszczy, mi szaleje:P jestem Ola i jestem nowa w kole:) Arek również jest nowy. Oboje jesteśmy z pierwszego roku politologii. Powierzono nam zadanie zorganizowania  wyjazdu koła. Robimy to pierwszy raz, także z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia. Nie wynikają one z naszej złej woli czy lekceważącego podejścia do tematu, ale po prostu z braku większego doświadczenia w tym temacie.

Offline

 

#21 2009-03-18 23:16:41

KroPPka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Jamaja napisał:

Robimy to pierwszy raz, także z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia. Nie wynikają one z naszej złej woli czy lekceważącego podejścia do tematu, ale po prostu z braku większego doświadczenia w tym temacie.

więc jeśli macie wątpliwości, albo czegoś nie wiecie, to pytajcie- do tego jest forum

Offline

 

#22 2009-03-22 21:51:05

Kamiński Arkadiusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Przewodnicząca koła politologów w Poznaniu to Marzena Bulczyńska, adres e-mail koła: sknpid@op.pl. Chciałbym abyśmy wspólnie na forum skonstruowali oficjalną wiadomość do nich z chęcią przyjazdu do Poznania w formie wyjazdu naukowego. Jutro na uczelni skonstruuję z Olą pierwotną wersję wiadomości i wrzucę na forum, abyście mogli twórczo komentować. Pozdrowienia


                                                                                        oto pierwotna wersja wiadomości:

Reprezentujemy Koło Naukowe Studentów Politologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W ostatnim tygodniu kwietnia zamierzamy przyjechać do Poznania w formie wyjazdu naukowego. Celem naszej podróży jest poznanie najatrakcyjniejszych miejsc w Waszym mieście, ale również zwiedzenie uczelni i uczestniczenie na jednym z wykładów studentów politologii Waszego Uniwersytetu.

Prosimy o szybką odpowiedź w celu uzgodnienia szczegółów wyjazdu.

                                                                                                                                                                organizatorzy



Proszę Was o komentowanie tej wstępnej wiadomości, zgłaszanie wszelkich zmian oraz proponowanie miejsc do noclegu.
Pozdro!

Ostatnio edytowany przez Kamiński Arkadiusz (2009-03-23 19:53:46)

Offline

 

#23 2009-03-24 14:12:55

Kurczę

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Witam.

Jestem przedstawicielem Koła Naukowego Studentów Politologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Naszą coroczną tradycją jest wyjazd naukowy, w grupie mniej więcej 10-15 osób. W tym roku planujemy odwiedzenie Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chcielibyśmy poprosić was o małą współpracę przy tym przedsięwzięciu. Skoro nazywamy to wyjazdem naukowym, chcielibyśmy nadać mu choć w małym stopniu taki charakter. Bez Waszej pomocy jest to niemożliwe. Bylibyśmy wdzięczni gdyby była możliwość umożliwienia nam uczestnictwa w wykładzie, podczas jednych z waszych zajęć. Chcielibyśmy również zwiedzić Wasz Instytut. Wieczorem lub popołudniu moglibyśmy wspólnie zorganizować dyskusję w jednym z poznańskich pubów, przy luźnej atmosferze, na wybrany wcześniej temat. Uważam, że to fajny sposób na spędzenie czasu i możliwość do integracji. W każdym razie jest szczegóły są do uzgodnienia. Najlepiej chyba będzie skontaktować się drogą telefoniczną, także bylibyśmy wdzięczni za numer do prezesa Waszego koła. Jeżeli jesteście zainteresowani, proszę o odpowiedź.

pozdrawiam serdecznie
(imię i nazwisko)
(nr telefonu)


Tak ja bym napisał

Offline

 

#24 2009-03-24 18:24:30

Kamiński Arkadiusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Oto końcowa wersja, którą już wysłałem. Wspólnie z Olą dziękujemy tobie kurczak za skonstruowanie wiadomości, bo rzeczywiście nasza wcześniejsza wersja była o wiele uboższa, ale będziemy mieli lekcje na przyszłość  


Witamy.

Jesteśmy przedstawicielami Koła Naukowego Studentów Politologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Naszą coroczną tradycją jest wyjazd naukowy w grupie ok. 15 osób. W tym roku planujemy odwiedzenie Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chcielibyśmy poprosić was o małą współpracę przy tym przedsięwzięciu. Skoro nazywamy to wyjazdem naukowym, chcielibyśmy nadać mu choć w małym stopniu taki charakter. Bez Waszej pomocy jest to niemożliwe. Bylibyśmy wdzięczni, gdyby była możliwość umożliwienia nam uczestnictwa w wykładzie podczas jednych z Waszych zajęć. Chcielibyśmy również zwiedzić Wasz Instytut. Wieczorem lub popołudniu moglibyśmy wspólnie zorganizować dyskusję w jednym z poznańskich pubów, przy luźnej atmosferze, na wybrany wcześniej temat. Uważamy, że to dobry sposób na spędzenie czasu i możliwość do integracji. Najlepiej chyba będzie skontaktować się drogą telefoniczną, także bylibyśmy wdzięczni za numer do prezesa Waszego koła. Jeżeli jesteście zainteresowani prosimy o odpowiedź.

pozdrawiamy serdecznie
Kamiński Arkadiusz
Macierzyńska Aleksandra
nr kom. 793 028 275

Offline

 

#25 2009-03-25 11:34:57

Noam

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 29
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

no jestem pod wrażeniem Michał!!

panta rei... heh....

Arek! pisz Kurczak z wielkiej litery proszę! jakiś szacunek dla doświadczenia się należy!


PS... "możliwość umożliwienia" - no ale nikt nie jest doskonałyyyyyy

Offline

 

#26 2009-03-25 11:51:21

Kurczę

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

nie byłbym sobą jakbym czegoś bezsensownego nie sklecił

Offline

 

#27 2009-03-28 17:51:09

Kamiński Arkadiusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Okazało się że na oficjalnej stronie Koła Naukowego Politologów i Dziennikarzy UAM ( http://www.inpid.amu.edu.pl/studia/kola … karzy.html ) jest nieaktualny e-mail, więc wysłałem mejla do koła stosunków międzynarodowych z prośbą o przekazanie aktualnego kontaktu z kołem politologii. Niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Offline

 

#28 2009-03-29 15:39:47

Kurczę

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 17
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

sknpid@vp.pl

daj na ten mail

Offline

 

#29 2009-03-31 19:13:59

Kamiński Arkadiusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

Dobra, nie dostałem odpowiedzi również po wysłaniu na ten mejl, także z Poznania nici...

Offline

 

#30 2009-03-31 19:57:51

Fumek

shinigami

5630162
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 68
Punktów :   

Re: WYCIECZKA KNSP

więc niech się wpisują ludzie w odpowiednim temacie którzy chcieliby pojechać do sejmu - ja organizuję


[......===]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspeedway manager