Koło Naukowe Studentów Politologii

Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-22 18:16:03

Noam

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 29
Punktów :   

DEBATA NA DNI NAUKI

no więc jest temat...

Polityka zagraniczna UE - fakt czy mit?


debata będzie miała charakter rywalizacyjny... KNSP vs. Koło Stosunków... Dni Nauki są jakoś po 20 kwietnia chyba
nie wiem kto za jaką tezą - trzeba się dogadać wcześniej... trzeba zresztą zorganizować spotknie z KSM i ustalić także regułyyyy

potrzebny MODERATOR... był taki jeden fajny na 5 roku chyba... kiedyś prowadził już debatę oksfordzką naszą - KURCZAK wie jak on się nazywa... trzeba by go znaleźć... tzn. nie KURCZAKA... tylko moderatora... ja tym się zajmę... a może moderatora będą mieli z KSM... warto przynajmniej im zaproponować możliwość wyboru... z czystej kurtuazji... grzeczności... choć udawanej to jednak ważnej i wartościowej... a co najważniejsze budującej w przeciwniku poczucie Naszej siły... wartości... i nieposkromionej pewności siebie...

poza tym potrzebne są zespoły 4 osobowe... no a potem burza mózgów nad strategią naszą, która nie uznaje porażki rzecz jasna...

liczę na pomoc i pomysły...

Offline

 

#2 2009-01-22 18:38:48

Fumek

shinigami

5630162
Call me!
Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 68
Punktów :   

Re: DEBATA NA DNI NAUKI

jeżeli będziemy mieli mocne argumenty to mogę być w jednej z grup i walczyć tak długo aż wygramy

co do spotkania z KSM to od nas z koła są chyba osoby studiujące drugi kierunek - stosunki międzynarodowe - więc kontakt jakiś myślę że jest.
a co do zaproponowania im znalezienia moderatora wśród nich to faktycznie - zbudować w nich obraz... i na tym koniec;P

co do pomysłów to ta debata gdzie będzie miała się odbyć?:> przemysłowa czy chodka?:>

no i tak jak było mówione na spotkaniu - żeby kogoś z kadry może zaprosić i jak by się udało to może jakiegoś posła z Bydgoszczy?

i don't know


[......===]

Offline

 

#3 2009-01-22 18:49:04

Noam

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-21
Posty: 29
Punktów :   

Re: DEBATA NA DNI NAUKI

na Chodkiewicza...
kilka osób z kadry będzie... ja o to zadbam
posła odpuszczamy bo dni nauki... a nie polityki

UWAGA>>> debata oksfordzka rządzi się swoimi prawami >>>> www.eureko-akademiaprzyszlosci.pl/doc/D … liczne.doc
my to trochę zweryfikujemy ale w porozumieniu z KSM...

Druga UWAGA
temat jest już zmieniony bo zwrócono mi słusznie uwagę, że powinien być w formie tezy... no więc jest:

Wspólna polityka zagraniczna i bezpieczeństwa UE to fikcja

pod koniec marca trzeba zorganizować spotkanie z KSM... i dogadać wszystko... tymczasem 18 marca spotykamy się na dyskusji naszej... na ten sam temat

podsumowując:
oczy nasze zajdą łzami twórczej radości... a wiatr rozwieje włosy w kwiatach pomysłów splątane

czytaj:
dyskusja KNSP

hej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plspeedway manager